Swapni barvu

Naše mise

Naše interaktivní eventy zahrnují swapy, přednášky nebo workshopy. Vytváříme ale také komunikační obsah na šíření toho, co sami žijeme: respektující a férový lifestyle směrem k sobě, přírodě i komunitám, ve kterých se pohybujeme. Rádi se propojujeme a vzděláváme. Sledujte naše kanály, newsletter a eventy a dejte nám vědět, co vás baví a zajímá na cestě za férovou budoucností.

V roce 2023 jsme se dostaly na titulku magazínu Heroine i díky vám, protože vás baví, co a jak děláme. Třeba že učíme zodpovědnějším návykům sami sebe, širokou veřejnost, zaměstance ve firmách, naši komunitu nebo studenty středních škol.

Podcast s námi si dejte TADY.

CoverHeroine
150+
úspěšných swapů, přednášek a workshopů
44 000+
návštěvníků našich akcí
253 000+
KG donesených KG oblečení a věcí

KDO JSME

Ahoj, jsme Lucie Poubová a Kristýna Holubová a v roce 2016 jsme poprvé v ČR představily swap –⁠ nástroj, který se virálně rozšířil po celé republice. S jeho pomocí ukazujeme cirkulární ekonomiku v praxi, bez příkras, zato do hloubky a v různých variacích. Nicméně swap jako inovativní přístup ke směně zboží vždy zůstává. 

Dlouhodobě propagujeme zodpovědné návyky v rozmanitých komunitách. Pracovat umíme nejen s širokou veřejností, ale také v rámci korporátního a studentského prostředí. S pomocí swapů podporujeme nejen udržitelnost, ale také společenskou interakci a vzdělávání. Navíc swapy pomáhají zlepšit komunikaci a prohloubit vztahy mezi lidmi. Nové návyky si pak lidé odnáší a mohou je aplikovat doma nebo mezi přáteli apod.

Jde nám o dopad a hloubku toho, co zrovna děláme, ať jsou to eventy nebo prezentace nebo nákup nové věci.

Ke stažení

Jak vytřídit domácnost a žít chytře
manual_swap.pdf (196.31 KB)

Stáhnout

Ozvěte se nám!

contact1@2x
Produkce, finance
Lucie Poubová
contact2@2x
PR, Marketing
Kristýna Holubová

Swap Prague z.s. IČO 09138781
Sídlo Chvalova 1577/12, Žižkov, 130 00 Praha
Datum vzniku a zápisu 9. červen 2020
Spisová značka L 73400/MSPH Městský soud v Praze